PŘEHLED POKOJŮ A SLUŽEB

METRO ATELIÉR s vířivkou a saunou (2+2)

METRO ATELIÉR s vířivkou a saunou (2+2)

METRO Ateliér je velice pohodlný, velký a moderní apartmán o rozloze 79,7 m2 určený pro 2 až 4 osoby. Apartmán má samostatný a soukromý prostor pro velkou hydromasážní vanu a saunu se sprchou. U vířivé vany si můžete pustit televizi s oblíbeným YOUTUBE, kvalitně ozvučenou domácím kinem. Součástí apartmánu je ložnice (11,8 m2) pro 2 osoby s dvojlůžkem, obývák s kuchyní (20,7 m2) a moderní koupelna. V obýváku je velká kvalitní rozkládací kožená sedačka, velká SMART Televize včetně YOUTUBE a NETFLIX i prostor jídelny s kuchyní. K dispozici budete mít mikrovlnnou troubu, varnou konvici a lednici s mrazákem. Celý Apartmán jsme vybudovali z luxusních materiálů s citem pro detaily, proto zde najdete zajímavé designové doplňky. METRO Apartmán se samostatným vchodem umístěný v suterénu je tak nerušeným místem, kde naleznete skutečnou pohodu, klid a relaxaci. 

VÍCE DETAILŮ ATELIÉRU METRO


001 - nový a moderní LOVE DELUXE apartmán s privátní vířivkou, infra saunou a terasou (3+1)

001 - nový a moderní LOVE DELUXE apartmán  s privátní vířivkou, infra saunou a terasou (3+1)

Moderní a nově dokončený apartmán LOVE DELUXE 001 umístěný v přízemí domu je ideální pro relaxaci párů i rodin, maximálně na 5 nocí. Velká a naprosto privátní hydromasážní vana o objemu 1000 litrů, nahřátá na 37 stupňů Celsia ve spojení s infra saunou Vám zajistí relax a zasloužený odpočinek. Z vany máte dokonalý výhled na velkoplošnou Smart televizi s oblíbeným YOUTUBE nebo NETFLIX. V kombinaci s výborným ozvučením prostoru a relaxačním světlem zde zažijete úžasné chvíle. Dispozici apartmánu tvoří prostorný obývák spojený s ložnicí a kuchyní, vybavený velice kvalitním nábytkem a podlahami ze dřeva, vlastní SPA zázemí s rekuperací vzduchu a prosklené balkonové dveře na terásku. Součástí apartmánu LOVE DELUXE 001 je samozřejmě soukromá koupelna s WC a sprchou. Apartmán je vhodný i pro delší pobyty párů nebo rodin. Kvalitní manželská dvojpostel je doplněna dalším samostatným lůžkem a k dispozici je i přistýlka pro čtvrté dítě. Apartmán DELUXE 001 je ideální řešení pro relaxaci, luxus i odpočinek. Apartmán DELUXE 001 nelze objednat na 1 noc ani na konkrétní čas.

VÍCE DETAILŮ APARTMÁNU 001


002 - nový a moderní LOVE DELUXE apartmán s privátní vířivkou, infra saunou a terasou (3+1)

002 - nový a moderní LOVE DELUXE apartmán  s privátní vířivkou, infra saunou a terasou (3+1)

Moderní a nově dokončený apartmán LOVE DELUXE 002 umístěný v přízemí domu je ideální pro relaxaci párů i rodin, maximálně na 5 nocí. Velká a naprosto privátní hydromasážní vana o objemu 1000 litrů, nahřátá na 37 stupňů Celsia ve spojení s infra saunou Vám zajistí relax a zasloužený odpočinek. Z vany máte dokonalý výhled na velkoplošnou Smart televizi s oblíbeným YOUTUBE nebo NETFLIX. V kombinaci s výborným ozvučením prostoru a relaxačním světlem zde zažijete úžasné chvíle. Dispozici apartmánu tvoří prostorný obývák spojený s ložnicí a kuchyní, vybavený velice kvalitním nábytkem a podlahami ze dřeva, vlastní SPA zázemí s rekuperací vzduchu a prosklené balkonové dveře na terásku. Součástí apartmánu LOVE DELUXE 002 je samozřejmě soukromá koupelna s WC a sprchou. Apartmán je vhodný i pro delší pobyty párů nebo rodin. Kvalitní manželská dvojpostel je doplněna dalším samostatným lůžkem a k dispozici je i přistýlka pro čtvrté dítě. Apartmán DELUXE 002 je ideální řešení pro relaxaci, luxus i odpočinek. Apartmán DELUXE 002 nelze objednat na 1 noc ani na konkrétní čas.

VÍCE DETAILŮ APARTMÁNU 002


003 - nový a moderní LOVE ROOM s privátní vířivkou, saunou a výhledem na hory (2+0)

003 - nový a moderní LOVE ROOM s privátní vířivkou, saunou a výhledem na hory (2+0)

Moderní a nově dokončený apartmán LOVE ROOM 003 umístěný v přízemí domu je ideální pro relaxaci párů, maximálně na 5 nocí. Velká hydromasážní vana o objemu 1000 litrů, nahřátá na 37 stupňů Celsia ve spojení s infra saunou Vám zajistí relax a zasloužený odpočinek. Z vany máte dokonalý výhled na velkoplošnou Smart televizi s oblíbeným YOUTUBE nebo NETFLIX. V kombinaci s výborným ozvučením prostoru a relaxačním světlem zde zažijete úžasné chvíle. K pokoji s vířivou vanou patří ložnice s velkou postelí a další televizí. Součástí pokoje 003 je i soukromá koupelna s WC a sprchou. Pokoj není vhodný pro delší pobyty a je spíše určen pro zážitkové pobyty párů. Pokoj 003 nelze objednat na 1 noc ani na konkrétní čas.

VÍCE DETAILŮ APARTMÁNU 003


004 - LOVE ROOM v přízemí s velkou vířivkou (2+0)

004 - LOVE ROOM v přízemí s velkou vířivkou (2+0)

Pokoj LOVE ROOM 004 je ideální pro relaxaci párů, maximálně na 3 noci. Obrovská nova  hydromasážní vana o objemu 2000 litrů, nahřátá na 37 stupňů Celsia, Vám zajistí relax a zasloužený odpočinek. Z vany máte dokonalý výhled na velkoplošnou Smart televizi s YOUTUBE. V kombinaci s výborným ozvučením prostoru a relaxačním světlem zde zažijete úžasné chvíle. K pokoji s vířivou vanou patří menší ložnice s velkou postelí a další televizí. Součástí pokoje 004 je i soukromá koupelna s klasickou vanou. Pokoj není vhodný pro delší pobyty a je spíše určen pro zážitkové pobyty párů. Pokoj 004 nelze objednat na 1 noc ani na konkrétní čas.

VÍCE DETAILŮ APARTMÁNU 004


006 - moderní LOVE ROOM Rodinný apartmán s privátní viřivkou,saunou a výhledem na hory (2+1)

006 - moderní LOVE ROOM Rodinný apartmán s privátní viřivkou,saunou a výhledem na hory (2+1)

Pokoj LOVE ROOM 006 je ideální pro relaxaci párů, maximálně na 5 nocí. Velká hydromasážní vana o objemu 750 litrů, nahřátá na 37 stupňů Celsia a saunou vam zajistí relax a zasloužený odpočinek. Z vany máte dokonalý výhled na velkoplošnou Smart televizi s oblíbeným YOUTUBE nebo NETFLIX. V kombinaci s výborným ozvučením prostoru a relaxačním světlem zde zažijete úžasné chvíle. K pokoji s vířivou vanou patří ložnice s velkou postelí a další televizí. Součástí pokoje 006 je i soukromá koupelna s WC a sprchou. Pokoj není vhodný pro delší pobyty a je spíše určen pro zážitkové pobyty párů. Pokoj 006 nelze objednat na 1 noc ani na konkrétní čas.

VÍCE DETAILŮ APARTMÁNU 006


005 - Pokoj s patrovou postelí a výhledem do dvora (2+1)

005 - Pokoj s patrovou postelí a výhledem do dvora (2+1)

Pokoj 005 je ideální volbou pro ubytování maximálně 2 dospělých a 2 dětí. Pokoj o velikosti 16 m2 s výhledem do dvora a vlastní moderní koupelnou. Pro hosty je k dispozici manželské dvojlůžko a pro děti dvoupatrová palanda. Součástí vybavení pokoje je i velký psací stůl a prostorná šatní skříň ve vstupní chodbě. Samozřejmostí je SMART TV se satelitními programy, NETFLIX a YOUTUBE. Ubytování v pokoji 005 je příjemným luxusem v nově rekonstruovaném pokoji za skvělou cenu.

VÍCE DETAILŮ POKOJE 005


007 - Rodinný pokoj se 2 ložnicemi a výhledem na hory (4+0)

007 - Rodinný pokoj se 2 ložnicemi a výhledem na hory (4+0)

Rodinný pokoj 007 se dvěma ložnicemi a s překrásným výhledem na sjezdovku i samotnou Čertovu Horu je ideální řešení pro rodinu nebo dva samostatné páry. Celková plocha 36 m2 nabízí dostatek prostoru, soukromí i pohodlí. V obou ložnicích je kvalitní velká postel typu BOX SPRING. Samozřejmostí jsou velké televize s připojením na satelitní programy, YOUTUBE a NETFLIX. Pohodlí pokoje podtrhuje i moderní prostorná koupelna vybavená kvalitním zařízením a infrasaunou. V pokoji 007 je po dohodě možné dodat 2 dětské přistýlky.   

VÍCE DETAILŮ POKOJE 007


008 - Pokoj pro 2 s výhledem na hory (2+0)

008 - Pokoj pro 2 s výhledem na hory (2+0)

Moderní pokoj 008 o výměře 19 m2 nabízí krásný výhled na hory, sjezdovky i samotné město Harrachov. Pokoj je ideální pro ubytování párů. Součástí pokoje je samostatná moderní koupelna zhotovená z kvalitních materiálů. O pohodlí a Váš klidný spánek se postará obrovská a kvalitní postel typu BOX SPRING. Samozřejmostí je velká televize s připojením na satelitní programy, YOUTUBE a NETFLIX.

VÍCE DETAILŮ POKOJE 008


009 - Podkrovní klimatizovaný pokoj pro 2 osoby s kuchyňkou (2+0)

009 - Podkrovní klimatizovaný pokoj pro 2 osoby s kuchyňkou (2+0)

Menší a samostatně klimatizovaný pokoj číslo 009 pro dvě osoby je umístěný v podkroví domu a přístupný dvě patra pouze po schodech. Součástí pokoje je samostatná menší koupelna se sprchovým koutem. V pokoji 009 je soukromý kuchyňský kout s lednicí, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. Z pokoje je díky střešním oknům nádherný výhled přímo na skokanské můstky a Čertovu horu. Samozřejmostí je televize s připojením na satelitní programy, YOUTUBE a NETFLIX.

VÍCE DETAILŮ POKOJE 009


010 - Podkrovní klimatizovaný apartmán s kuchyní a saunou (4+2)

010 - Podkrovní klimatizovaný apartmán s kuchyní a saunou (4+2)

Prostorný podkrovní apartmán 010 je plnohodnotný samostatně klimatizovaný rodinný apartmán se dvěma ložnicemi, s plně vybavenou kuchyní a soukromou saunou. Apartmán je ideální pro delší pobyty maximálně 4 dospělých a 2 dětí. Součástí apartmánu jsou dvě samostatné ložnice. Jedna s kvalitní postelí typu BOX SPRING pro 2 osoby a druhá ložnice s manželským dvoulůžkem a patrovou postelí. V apartmánu je k dispozici plně vybavená kuchyň se sporákem, troubou, velkou lednicí i myčkou. Moderní designová koupelna s výhledem na skokanské můstky a Čertovu horu je příjemným místem v bytě, jehož pohodlí podtrhuje i prostorná soukromá finská sauna pro 2 osoby. Samozřejmostí je i prostorný obývací pokoj s jídelním stolem a velká televize s připojením na satelitní programy, YOUTUBE a NETFLIX.   

VÍCE DETAILŮ APARTMÁNU 010

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti