Základní informace

INFORMACE PRO HOSTY

Check In - od 15:00 do 18:00
Recepci máme obsazenou 7 dní v týdnu od 07:30 do 18:00 hodin. V případě potřeby pozdějšího příjezdu je nutné kontaktovat recepci na tel. +420 722 074 377. Individuálně lze nahlásit předem pozdější příjezd maximálně do 20:00 hodin. Příjezdy po 20:00 hodině jsou zajištěny externí firmou a zpoplatněny částkou 500,- Kč.  V případě oprávněné obavy o ochranu zdraví či majetku si vyhrazujeme právo nepřijmout a odmítnout do ubytování agresivní hosty pod vliven návykových látek či hosty jinak narušující provozní řád pensionu. 


Check Out - od 08:00 do 10:00
V den odjezdu prosíme hosty, aby pokoje opustili do 10:00 hodin. Pozdější odjezd je možný pouze po dohodě s recepcí, pakliže to aktuální situace umožňuje. V konkrétních případech může být požadován poplatek.  


NEZAPOMEŇTE SI VZÍT BAČKORY :-)
Celý pension je udržovaný ve velkém standardu čistoty, proto se všichni přezouváme již u vchodu. Vezměte si prosím své přezůvky, budete se cítit jako na návštěvě u dobrých známých již od počátku. 


DOMÁCÍ MAZLÍČCI
Vzhledem k wellnessovému charakteru provozu, kde nabízíme relaxační pobyty, neumožňujeme ubytování s domácími mazlíčky 


PARKOVÁNÍ
Přímo u pensionu lze parkovat na našich vyhrazených místech. Parkovací místa máme bohužel omezena množstvím, proto nestačí pro všechny apartmány. Parkování je nutné rezervovat předem ! Parkovat lze i na placeném veřejném městském parkovišti naproti pensionu. K dispozici máme i 2 garážová stání. Snažíme se, ale přesto není počet parkovacích míst dostatečný a vždy si někdo musí hledat parkování vlastní někde v okolí. Pokud budete nuceni parkovat na hlavním parkovišti na okraji města, rádi Vás zdarma odvezeme od auta i k autu. Mrzí nás to, ale parkování v centru je problém všude.  


PROČ SE UBYTOVAT U NÁS ?

PROČ SE UBYTOVAT U NÁS ?

Lidé se u nás cítí skvěle a doporučují nás dále ...  
Děkujeme všem našim zákazníkům za stovky pozitivních recenzí. Máme radost, že k nám opakovaně jezdíte a dáváte doporučení svým známým.  


Celý den máte k dispozici čaje, kávu i občerstvení
Standardem, který léta budujeme, je i zázemí jídelny, kde si můžete kdykoliv udělat kávu, čaj, nebo zobat ovoce či domácí upečenou bábovku.


VYSOKÉ STANDARDY ČISTOTY
Dlouhé roky jsme zákazníky vysoce odměňováni za zodpovědnost při úklidu a za celkovou čistotu celého pensionu. Samozřejmostí je i to, že každý pobyt v zážitkových pokojojích má vždy kompletně vyčištěnou vířivou vanu a napuštěnou zcela novou vodu.  


MODERNÍ TECHNOLOGIE
V každém apartmánu máte k dispozici stabilní a rychlou WIFI, Satelitní programy, SMART TV, YOUTUBE a další multimediální aplikace bez jakýchkoliv omezení.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti